InomhusfotbollChristian Strid14 november, 201917 Comments När 14 november, 2019 20:00 - 21:00 Lägg till i kalender Ladda ner ICS Google Kalender iCalendar Office 365 Outlook Live Bokningar Bokning stängd Var Sannarpsskolans stora idrottshall Frennarpsvägen, Halmstad, 302 44 Bokningar Bokningen är stängd för detta evenemang.
Är förkyld så jag får hoppa denna veckan. Har dock västar och boll så någon får gärna hämta innan träningen. Förslagsvis Olof då han bor nära
Räknar med att komma men har ett möte kl 18 som måste avverkas först. Men vi verkar ju vara gott om gubbar ikväll om det skiter sig för mig.
Kan inte denna vecka
Träffade Oscar på lunchen, han kan inte på torsdag.
Måste avboka mig igen eftersom vårdcentralen idag sa jag tydligen hade lunginflammation.
ajdå! krya på dig =)
Vilar
Fortsatt skadad
Fortsatt dålig i ryggen
Kollar med M. Sen hoppas vi på dig Tobbe, igen
Har fyra gubbar. 🙂
Magnus är med också
Jobbar till kl 19 och vet inte jag får sluta då så får hoppa denna veckan.
Kommer inte.
Är förkyld så jag får hoppa denna veckan.
Har dock västar och boll så någon får gärna hämta innan träningen. Förslagsvis Olof då han bor nära
Yes!
Räknar med att komma men har ett möte kl 18 som måste avverkas först. Men vi verkar ju vara gott om gubbar ikväll om det skiter sig för mig.
Ger upp för i år och lägger mig i hårdträning till våren istället…
Får tyvärr avboka mig. Hinner ej.